Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 225/45 R17 91H

Viking

Viking WinTech225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800049
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,76 €

Назад кон врвот