Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/70 R16 100H

Viking

Viking WinTech215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800025
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  121,4 €

Цена по парче

121,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот