Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/65 R17 99V

Viking

Viking WinTech215/65 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002481
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  139,2 €

Цена по парче

139,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,71 €

Назад кон врвот