Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/65 R16 98H

Viking

Viking WinTech215/65 R16 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800018
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  589,2 €

Цена по парче

589,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот