Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/60 R17 96H

Viking

Viking WinTech215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800001
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот