Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/60 R16 99H

Viking

Viking WinTech215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799992
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,25 €

Назад кон врвот