Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/55 R16 97H

Viking

Viking WinTech215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799978
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  108,4 €

Цена по парче

108,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот