Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 205/60 R16 96H

Viking

Viking WinTech205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799947
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  78,6 €

Цена по парче

78,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот