Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 205/55 R16 91H

Viking

Viking WinTech205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799916
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  84 €

Цена по парче

84 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот