Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 195/65 R15 91T

Viking

Viking WinTech195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799886
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  62,9 €

Цена по парче

62,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот