Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 195/60 R15 88T

Viking

Viking WinTech195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799862
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  59,6 €

Цена по парче

59,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот