Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 195/55 R16 91H

Viking

Viking WinTech195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799855
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  67,7 €

Цена по парче

67,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот