Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 185/65 R15 92T

Viking

Viking WinTech185/65 R15 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799817
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  100,3 €

Цена по парче

100,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот