Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 185/60 R15 88T

Viking

Viking WinTech185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799794
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот