Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 175/65 R15 84T

Viking

Viking WinTech175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799756
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  71,5 €

Цена по парче

71,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот