Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 175/65 R14 82T

Viking

Viking WinTech175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799749
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  52,9 €

Цена по парче

52,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот