Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 165/70 R13 79T

Viking

Viking WinTech165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069800193
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  81,3 €

Цена по парче

81,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот