Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 155/65 R14 75T

Viking

Viking WinTech155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799688
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  70,9 €

Цена по парче

70,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот