Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 225/75 R16 121/120R

Viking

Viking TransTech II225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069000241
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  169,9 €

Цена по парче

169,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,01 €

Назад кон врвот