Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 225/65 R16 112/110R

Viking

Viking TransTech II225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547081
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот