Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 215/70 R15 109/107R

Viking

Viking TransTech II215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547111
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  92,3 €

Цена по парче

92,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот