Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 215/60 R17 109/107T

Viking

Viking TransTech II215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069002597
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  136,6 €

Цена по парче

136,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот