Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 205/75 R16 110/108R

Viking

Viking TransTech II205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547098
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  109,7 €

Цена по парче

109,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот