Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 195 R14 106/104Q

Viking

Viking TransTech II195 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4024069547067
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  79,5 €

Цена по парче

79,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот