Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 195/70 R15 104/102R

Viking

Viking TransTech II195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547135
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

68,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот