Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 185/75 R16 104/102R

Viking

Viking TransTech II185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547074
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот