Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 175/65 R14 90/88T

Viking

Viking TransTech II175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069547036
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот