Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 165/70 R14 89/87R

Viking

Viking TransTech II165/70 R14 89/87R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069547050
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  70,3 €

Цена по парче

70,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот