Споредете до 4 продукти:

Viking SNOWTECH 235/45 R17 94H

Viking SNOWTECH
Viking SNOWTECH
Viking

Viking SNOWTECH235/45 R17 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069305223
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  103,4 €

Цена по парче

103,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот