Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 275/40 R20 106Y

Viking

Viking ProTech NewGen275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002108
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  130,1 €

Цена по парче

130,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот