Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 265/35 R18 97Y

Viking

Viking ProTech NewGen265/35 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002146
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  106,1 €

Цена по парче

106,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот