Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/55 R19 111V

Viking

Viking ProTech NewGen255/55 R19 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002313
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  131,2 €

Цена по парче

131,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,92 €

Назад кон врвот