Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/40 R20 101Y

Viking

Viking ProTech NewGen255/40 R20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002085
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  116,5 €

Цена по парче

116,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот