Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/35 R20 97Y

Viking

Viking ProTech NewGen255/35 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002054
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  120,3 €

Цена по парче

120,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот