Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/30 R19 91Y

Viking

Viking ProTech NewGen255/30 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002368
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  113,3 €

Цена по парче

113,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот