Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 245/40 R18 97Y

Viking

Viking ProTech NewGen245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,7 €

Цена по парче

79,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,47 €

Назад кон врвот