Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 245/35 R20 95Y

Viking

Viking ProTech NewGen245/35 R20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002375
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  113,3 €

Цена по парче

113,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот