Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 245/35 R19 93Y

Viking

Viking ProTech NewGen245/35 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002467
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  116,2 €

Цена по парче

116,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот