Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 245/35 R18 92Y

Viking

Viking ProTech NewGen245/35 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002269
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  93 €

Цена по парче

93 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот