Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/65 R17 108V

Viking

Viking ProTech NewGen235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002238
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот