Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/60 R18 107W

Viking

Viking ProTech NewGen235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069001583
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  119,8 €

Цена по парче

119,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот