Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/60 R17 102V

Viking

Viking ProTech NewGen235/60 R17 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002221
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,3 €

Цена по парче

116,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот