Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/55 R18 100V

Viking

Viking ProTech NewGen235/55 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001736
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  111,8 €

Цена по парче

111,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот