Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/50 R19 99V

Viking

Viking ProTech NewGen235/50 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002450
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот