Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/40 R19 96Y

Viking

Viking ProTech NewGen235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002337
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  120,6 €

Цена по парче

120,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот