Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/35 R19 91Y

Viking

Viking ProTech NewGen235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001774
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  92,8 €

Цена по парче

92,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот