Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/55 R18 98V

Viking

Viking ProTech NewGen225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001705
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,47 €

Назад кон врвот