Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/45 R19 96W

Viking

Viking ProTech NewGen225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069002030
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  129,1 €

Цена по парче

129,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот