Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/45 R18 95Y

Viking

Viking ProTech NewGen225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069000296
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  134,2 €

Цена по парче

134,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот