Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/45 R18 95Y

Viking

Viking ProTech NewGen225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001958
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  87,4 €

Цена по парче

87,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот